Okna

Oferujemy okna na najwyższym poziomie, które wykorzystują  najnowocześniejsze rozwiązania i materiały. Posiadamy w ofercie okna PVC, aluminiowe i hybrydowe firmy Krispol.

Okna PVC Krispol

Okna FEN 82B o klasycznej, prostej formie cechuje niski współczynnik przenikania ciepła.

Szeroki 6-komorowy system profili ramy i skrzydła ze wzmocnieniami stalowymi o grubości minimum 1,5 mm. Profile okleinowane z wykorzystaniem rdzeni w kolorze białym i antracytowym.

Okna FEN 82 to połączenie optymalnej konstrukcji ram i skrzydeł, przemyślanego systemu uszczelek oraz 3-szybowych, energooszczędnych pakietów, które pozwalają na znaczącą redukcję strat ciepła i osiągnięcie współczynnika Uw=0,72 W/m2K. To sprawia, że okna FEN 82 doskonale sprawdzą się w domach energooszczędnych i tych budowanych z myślą o przyszłych oszczędnościach.

OKNA KLASY PREMIUM FEN 92

Najcieplejszy model okien, idealnie spełniający wymagania budownictwa energooszczędnego (Uw=0,76 W/(m2K).*

Głębokość profilu aż 92 mm, potrójny system uszczelek dociskowych, ciepła ramka międzyszybowa oraz zwiększona stabilność konstrukcji.

Okna FEN 92 można zamówić w opcji antywłamaniowej o zwiększonej odporności na włamanie w klasach RC1, RC2, RC2N. To jedne z nielicznych okien na polskim rynku certyfikowane w klasach RC.

OKNA HYBRYDOWE DOPASOWANE DO NOWOCZESNYCH INWESTYCJI

Innowacyjne okna hybrydowe są połączeniem energooszczędnych profili PVC i bezkompromisowego designu, który zachwyca w przypadku okien aluminiowych.

Jest to jedyny model, który pozwala na zastosowanie okleiny od wewnątrz – dopasowując okna do aranżacji wnętrza i koloru z palety RAL od zewnątrz – jednocześnie zachowując spójność kolorystyczną z bramą garażową, drzwiami wejściowymi, roletami, żaluzjami czy po prostu elewacją budynku (dopierając dowolny kolor z palety RAL).

Okno FEN 84H to również solidna konstrukcja, oparta na 6-komorowym systemie profili ramy i skrzydła ze wzmocnieniami stalowymi. Potrójny system uszczelek dociskowych z termoplastycznego materiału TPE sprawia, że okno jest niezwykle szczelne i łatwe w utrzymaniu.

Okna aluminiowe KRISPOL jako jedne z nielicznych na polskim rynku mogą być okleinowane i to w wersji Bikolor! Dzięki temu stolarka aluminiowa i PVC jest ze sobą spójna kolorystycznie oraz dopasowana do bram, drzwi, żaluzji fasadowych i rolet. To świetna wiadomość dla osób kupujących komplet stolarki w jednym designie. Jeżeli technologia PVC ogranicza wymiar Twojego okna – zamów je w aluminium!